ASKF BAŞKANI ORHAN KÜÇÜKSAĞRICI DAN 2015-2016 FUTBOL SEZONU MESAJI

        Değerli Spor severler, başarıyla tamamladığımıza inandığımız 2014-2015 Amatör Futbol sezonunun ardından yeni başarılara, hedeflere, güzelliklere koşacağımız 2015-2016 Amatör futbol sezonu ilimizde      03 Ekim 2015 Cumartesi günü start alacak olup Bölgesel Amatör Lig(BAL), Süper Lig, 1. Amatör Lig, 2. Amatör Lig, U-19, U-17, U-16, U-15, U-14 , U-13 U12 ve U-11 futbol müsabakaları olmak üzere toplam 12 Kategoride büyük bir lisanslı sporcu kitlesi bu müsabakalarda başarıya ulaşmak üzere ter akıtacaklardır.

     Büyük bir gönüllüler ordusuyla yürüttüğümüz bu büyük organizasyonun, yürütülmesinde ve sonuçlandırılmasında mühim ve önemli görevler üstlenen Kurum ve Kuruluşlarımız ile bireylerin, sporumuz ve gençliğimiz için ayırdığı zamanın mutlaka güzelliklerini görmek toplumumuzu spor tesislerine çekmek en büyük hedefimiz ve mutluluğumuz olacaktır. 

      Spordan, Sporcularımızdan ve Sporsever toplumumuzdan beklediğimiz en önemli unsur spor tesislerimizdeki başarı ve güzellikleri desteklemeleri; yazmak, görmek ve duymak istemediğimiz olumsuzluklara da asla prim vermemek olacaktır.

        Spor Kulüplerimiz ve yöneticilerinin tüm maddi, manevi olumsuzluklara rağmen müsabakalara katıldıklarını biliyorum. Federasyonumuzun Yönetim Kurulu olarak sizlere her zaman olduğu gibi karşılıksız hizmet, tüm spor kulüplerimize aynı mesafede, dürüstlük ve eşitlik ilkelerimizden taviz vermeden, tarafsız ve vicdani sorumluluğumuzu ön planda tutarak hizmet vermeye devam edeceğimizden emin olabilirsiniz, Sporcularımızın, Spor kulüplerimizin ve değerli basın mensuplarımızın da bizlere her zaman olduğu gibi yardımcı olmalarını bekliyorum.

         Amatör Futbol organizasyonlarımızı destekleyen Mülki Amirlerimize, Belediye Başkanımıza, Kurum ve Kuruluş yetkililerine, Gençlik Hizmetleri ve  Spor İl Müdürümüz, İl Emniyet Müdürümüz, İl Sağlık Müdürümüz ve Personeline, Futbol Taban Birliklerimizin değerli Başkanları ve Yöneticilerine, İl Tertip komitesi, İl Disiplin Kurulu , Saha Komiserleri ,Hakemlerimiz ve antrenörlerimize , Basınımızın değerli mensuplarına katkılarından dolayı teşekkür eder, 2015-2016 sezonunda da, Amatör sporumuz için aynı katkıyı yapacakları inancı ile yeni sezonun spor adına olumlu tüm değişimlerin, dostluk ve güzelliklerin yaşanarak başarılarla dolu geçmesi dileğiyle sevgi ve saygılar sunarım.

                                                      

                                                                                  Orhan KÜÇÜKSAĞRICI   

ASKF Genel Başkanı